Mesaj gönder
Çin Kağıt Rulo Yapma Makinesi Üretici

Quanzhou Hengxin Kağıt Makine Imalatı CO.

Şirketimizin kültürel felsefesi, bilimi ve teknolojiyi rehber olarak almak, kaliteden kurtulmak ve itibarla kalkınma aramaktır.

Hakkımızda

Quanzhou hengxin paper machinery manufacture Co., LTD
Quanzhou hengxin paper machinery manufacture Co., LTD
1 2
Quanzhou hengxin paper machinery manufacture Co., LTD
 • Biz profesyonel bir kağıt makineleri üreticisi, gelişmiş kağıt işleme ekipmanları ile müşterilerine sunmak ve mükemmel satış sonrası hizmet.

 • Bilim ve teknolojiyi rehberlik olarak kabul edin, kaliteye göre hayatta kalın ve itibar kazanarak gelişim arayın.

 • Quanzhou Hengxin Kağıt Makine İmalat Co, Ltd Quanzhou bulur.

 • Dış ticaret ekibimiz 10 yıldan fazla kağıt mendil makinesi ihracatı konusunda tam deneyime sahiptir.

Almak Kağıt Rulo Yapma Makinesi & tuvalet kağıdı makinesi şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar
 • Güney Amerika
 • Doğu Avrupa
 • Doğu Asya
 • Güneydoğu Asya
 • Orta Doğu
 • Afrika
İş türü
 • Üretici
 • İhracatçı
 • Satıcı
Diğer detaylar
 • Markalar : hengxin
 • No. Çalışanları : 80~100
 • Yıllık satış :
 • Yıl kurulan : 1995
 • İhracat p.c : 80% - 90%

Quanzhou Hengxin Paper Machinery Manufacturing Co., Ltd. locates in Quanzhou, Fujian where the manufacturing industry is well developed. Quanzhou Hengxin Kağıt Makine İmalat Ltd Quanzhou, Fujian nerede imalat sanayi iyi gelişmiş bulur. The company was established in the middle of 1990s. Şirket 1990'ların ortalarında kuruldu. And we have a group of high-quality R & D technical staff. Ve biz bir grup yüksek kaliteli Ar-Ge teknik personel. Our factory covers an area of ​​about 5,000 square meters, has nearly 80 employees and more than 10 professional mechanical technicians. Fabrikamız yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, yaklaşık 80 çalışanı ve 10'dan fazla profesyonel mekanik teknisyenleri vardır. Our factory has strong research and development strength, and has an independent research and development team, and always adheres to the requirements of excellence, professional paper towel machinery products. Fabrikamız güçlü araştırma ve geliştirme gücüne sahiptir ve bağımsız bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir ve her zaman mükemmellik, profesyonel kağıt havlu makineleri ürünleri gereksinimlerine bağlıdır. We have obtained many patent certificates and have passed the ISO quality certification and CE certification for many years. Biz birçok patent belgesi almış ve yıllardır ISO kalite belgesi ve CE sertifikası geçti.

Our company is a professional manufacturer of paper machinery. Firmamız kağıt makineleri profesyonel bir üreticisidir. The main product is machinery for processing toilet paper, facial tissues, napkins, and paper towels, including automatic rewinding and punching toilet paper machines, large swing toilet paper slitting machines, boxed extractable tissue machines, napkin folding machines, roll slitting and rewinding machines, N-fold paper towel machines, and other related equipment. Ana ürün, tuvalet kağıdı, yüz dokuları, peçeteler ve kağıt havluları, otomatik sarma ve delme tuvalet kağıdı makineleri, büyük salıncak tuvalet kağıdı dilme makineleri, kutulu çıkarılabilir doku makineleri, peçete katlama makineleri, rulo dilme ve sarma makineleri, N-katlama kağıt havlu makineleri ve diğer ilgili ekipman.

Over the years, our company has always adhered to the customer-oriented business principle, providing customers with advanced paper processing equipment and perfect after-sales service. Yıllar içinde, firmamız her zaman müşteri odaklı iş ilkesine bağlı kalarak, gelişmiş kağıt işleme ekipmanları ve mükemmel satış sonrası hizmet ile müşterilerine sunmak. After years of careful construction, paper products machinery products have covered the markets of nearly 20 provinces and cities in China and have been exported to more than 20 foreign countries and regions such as Southeast Asia, Africa, and the Middle East. Yıllar süren dikkatli bir inşaatın ardından, kağıt ürünleri makine ürünleri Çin'deki yaklaşık 20 il ve şehrin pazarlarını kapsamış ve Güneydoğu Asya, Afrika ve Orta Doğu gibi 20'den fazla yabancı ülkeye ve bölgeye ihraç edilmiştir. Our company is actively committed to exploring overseas markets and hopes to provide more customers with professional products and high-quality services. Şirketimiz aktif olarak yurtdışı pazarlarını keşfetmeye kararlıdır ve daha fazla müşteriye profesyonel ürünler ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı ummaktadır.

Our company's cultural philosophy is to take science and technology as the guidance, survive by quality, and seek development by reputation. Şirketimizin kültürel felsefesi, bilimi ve teknolojiyi rehber olarak almak, kaliteden kurtulmak ve itibarla kalkınma aramaktır. Everything starts from the interests of the users, and the needs of the users are the highest goals we pursue. Her şey kullanıcıların çıkarlarından başlar ve kullanıcıların ihtiyaçları izlediğimiz en yüksek hedeflerdir. Our company will sincerely cooperate with Chinese and foreign customers and provide all professional services with first-class products and high-quality after-sales service. Firmamız içtenlikle Çinli ve yabancı müşteriler ile işbirliği ve birinci sınıf ürünler ve yüksek kaliteli satış sonrası hizmet ile tüm profesyonel hizmetler sunmak olacaktır.

 

Çin Quanzhou hengxin paper machinery manufacture Co., LTD şirket Profili 0Çin Quanzhou hengxin paper machinery manufacture Co., LTD şirket Profili 1

 

İletişim bilgileri